Skip to main content
It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

Middle East, North Africa & Turkey: Publons

Regional materials for MENA countries

PUBLONS

Yayınlarınızı, atıf metriklerinizi, hakem değerlendirmelerinizi ve dergi editörlük çalışmalarınızı tek bir yerden izleyin!

Web of Science üst navigasyon çubuğundan Publons'a tıklayın

undefined

  • Tüm yayınlarınız Web of Science, ORCID, ya da bibliyografik referans yönetim aracınızdan aktarılır. (örneğin EndNote ya da Mendeley)
  • Web of Science'dan otomatik aktarılan güvenilir atıf metrikleri 
  • Binlerce bilimsel dergi partnerliği ile desteklenen doğrulanmış hakem değerlendirmeleriniz ve dergi editörlük geçmişiniz
  • Bir yazar, editör ve hakem olarak bilimsel etkinizi özetleyen indirilebilir kayıt

Publons Academy

Publons Academy ücretsiz, online, pratik bir eğitimdir. Sizi hakem değerlendirmesi ustası olmanız için ihtiyacınız olan temel beceriler ile donatır. Eğitimin mezunları alanlarında hakem değerlendirmecisi olarak yetkinliklerini gösteren bir sertifika ile onay alırlar. Kurs her biri 1-1.5 saat süren 10 modülden oluşur. 

Bugün kayıt olun!

Publons Hakkında

Publons araştırmacıların, yazarlık, dergi editörlüğü ve hakem olarak etkilerini tek bir yerden izlemelerini ve göstermelerini kolaylaştıran ücretsiz bir hizmettir. Bugün Publons profiline kaydolun ve dünyanın araştırmacılarına katılın, araştırma etkinizin daha fazlasını gösterin. 

Resources

Frequently Asked Questions

Learn how researchers are making Publons work for them

WoS Core Collection Videoları

Web of Science Core Colelction ile ilgili daha fazla 

video için lütfen tıklayınız